Okresní florbalové hody

24.11. 2017

Chlapci z prvního stupně naší školy rozehráli 24. listopadu 2017 boj o postup na krajské kolo ve florbalu opravdu náramně.
   Jednoznačně zvítězili ve své skupině, ale pak už šlo v semifinále doslova do tuhého. V úvodu jsme prohrávali se ZŠ Zborovského 0 : 3. Pak nás ale rychlý gól doslova „postavil na nohy“.Dokázali jsme udržet se soupeři krok a následovaly nájezdy, které rozhodovaly o finalistech turnaje. Podařilo se nám postoupit! Nakonec jsme bojovnost zúročili i ve finále a vyhráli jsme se ZŠ Planá nad Lužnicí.
   Hráčům, organizátorům turnaje a panu Zbyňku Vlnovi, který dětem věnoval poháry, patří velké poděkování.

Sestava: David Petrásek, Sebastian Pánek, Martin Novotný, Lukáš Prokeš, Matěj Máca, Daniel Štěpánek, Adrian Vlna, Jakub Tuček, Daniel Hanzal, Lukáš Novák

Ilona Klimešová