Netradiční týden ve školní družině

28.06. 2019

Poslední červnový týden se děti naší školní družiny mohly těšit na různé zajímavé akce, hry a soutěže.

V pondělí prožily zábavné dopoledne na „Plovárně“. Pan Bodlák si pro ně připravil ukázky z leteckého modelářství. Děti měly možnost si prakticky vyzkoušet ovládání těchto modelů.

V úterý navštívily farmu pana Kubeše. Vydaly se na „Cestu za pokladem“, na které plnily úkoly přírodovědného charakteru.

Ve středu je na „Putování historickou Soběslaví“ pozvala pí Pimperová. Děti navštívily kostely sv. Petra a Pavla, sv. Víta, tajemné sklepení Rožmberského hradu. V rámci putování plnily napínavé úkoly.

Ve čtvrtek byl pro ně připraven „ Závod všestrannosti“. V rámci této akce se děti zúčastnily střelby ze vzduchovky, překonaly jednoduchou překážkovou dráhu, splnily úkoly z různých oblastí.

Zpestřením bylo promítání filmu „ Jak vycvičit draka 3“, které se uskutečnilo v pátek.

Celý program doplňovaly aktivity sportovního charakteru, zábavné disciplíny, soutěže družstev i jednotlivců. Děti za své snažení dostávaly drobné odměny.

Za úspěšný program, který přispěl k aktivnímu využití volného času dětí, patří poděkování pedagogickým pracovníkům, pí Pimperové, Kohoutové, p. Bodlákovi, Věchetovi.

vychovatelky školní družiny