Naše florbalové družstvo nedostalo jedinou branku

01.12. 2019

Zdar, jmenuji se Pavla Forsztáková a společně se svým týmem jsme dne 28. listopadu 2019 odehrály florbalový turnaj v Sezimově Ústí. Náš tým byl sestaven z osmi hráček + naše věrná hráčka Lůca Nejedlá, která je bohužel zraněná, a tak s námi nemohla hrát. Jela s námi, aby nás podpořila svým povzbuzováním.

Ve skupině jsme hrály postupně s těmito soupeřkami ze základních škol: ZŠ S. Ústí 9. května 5:0, ZŠ Borotín 4:0, ZŠ M. Vožice 4:0, ZŠ Helsinská 0:0, ZŠ Bechyně Školní 4:0 a ZŠ Tučapy 3:0. V celkovém pořadí naší skupiny jsme obsadily 1. místo a postoupily tak do boje o celkové vítězství. Ve druhé skupině zvítězila ZŠ Soběslav E. B. Došlo tak na souboj o prvenství mezi soběslavskými školami, které obraly ostatní školy táborského okresu o první dvě příčky.

Boj o první místo a postup na krajské finále jsme lépe zvládly my a zvítězily jsme. Jediný gól finálového utkání vstřelila do prázdné branky K. Šimečková po parádní akci A. Stiborové. Za celý turnaj patří dík nám všem. Makaly jsme nejen v útoku, ale i v obraně. Jako jediné družstvo jsme v celém turnaji neobdržely jedinou branku. V sedmi utkáních jsme měly skóre 21:0.

Sestava našeho vítězného družstva:

6. B – Zuzana Pejšová, Karolína Hamajová

7. A – Kateřina Holasová, Nikita Kyptová, Adéla Stiborová, Karolína Šimečková, Kamila Viturková  a trenérka Lucie Nejedlá

7. B – Pavla Forsztáková

Pavla Forsztáková, 7,B