Mladý modní návrhář 2016

17.03. 2016

Žáci 2. stupně ZŠ Komenského se i letos jako již tradičně zúčastnili krajské výtvarné soutěže „Mladý módní návrhář 2016“ velice úspěšně.

Oceněno bylo v různých kategoriích šest chlapců:

• 1. místo – Adam Čížek, 8.A
  • 3. místo – Dominik Pauš, 8.A
  • 3. místo – Petr Kalaš, 9.B
  • 3. místo – Ondřej Ježek, 6.B

• Zvláštní ocenění:
    • Tomáš Petrásek, 7.A
    • David Novák, 7.A

Odborná porota vybrala také dva kolektivy žáků 6.A a 6.B třídy, kteří obdrželi zvláštní ocenění za série návrhů na textil provedené různými i netradičními výtvarnými technikami.

Vyhlášení výsledků soutěže se konalo dne 16.3.2016 v OA, SOŠ a SOU Třeboň s bohatým kulturním programem, ve kterém nechyběly ani módní přehlídky studentů školy.

Všem žákům 6. – 9. ročníků srdečně děkuji za účast ve školním kole soutěže a oceněným soutěžícím za jejich kreativitu a mimořádné výsledky.

Mgr. Jaroslava Pflanzerová