Mikulášská laťka

08.12. 2016

Dne 1. prosince 2016 se žáci druhého stupně zúčastnili „Mikulášské laťky“ v táborském Gymnáziu Pierra de Coubertina. Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích - mladší a starší žáci i žačky.

Mladší žáci začali skákat od 95 cm, starší žáci od 100 cm. Dominik Pauš (9.A) po překonání svého osobního rekordu skončil na krásném 2. místě. Stejně tak se umístil ve své kategorii i Jan Kovář (7.B). Dostali tašku sladkostí a diplom.

Poté jsme počkali na ukončení a jelo se domů. Cestou zpět jsme si užili prvního letošního sněhu a házeli po sobě sněhové koule, jezdili po namrzlých chodnících, atd.

Všichni předvedli krásný výkon.

Šárka Drunecká, Kamila Živná (7.A)