Lasergame Písek

04.06. 2018

Den dětí je 1.6., to znamená, že jsme jako každý rok jeli s našimi učiteli někam na výlet. Já jsem si vybrala Lasergame.

Ráno jsme se sešli před školou v 7:40, ale stejně jsme jeli až v 8:00. Pan učitel Lis si dělal srandu z paní učitelky Ťoupalové, že pojedeme stejně až v 10:00, protože jsme nějakou dobu na autobus čekali. Když jsme do Písku dorazili, šli jsme kolem soch z písku. Ty byly vážně hezké. Někdo si dal velký kus práce, než je postavil. Pak jsme se vydali na náměstí, kde se Lasergame nachází.

Převlékli jsme se do tmavého oblečení, abychom ve hře nebyli vidět. Poté nás paní, která tam pracovala, školila, jak se máme ve hře chovat. No, řeknu Vám, že když zavolali náš tým, trochu jsem se bála. Nevěděla jsem, jak to bude probíhat.  Ale ukázalo se, že je to úžasná hra plná zábavy. Nejlepší hra byla s učiteli, byla s nimi strašná sranda. Paní učitelka Vančurová se snažila dosáhnout nejvyššího počtu zabití a povedlo se jí to. Kdo momentálně nehrál, mohl  vyzkoušet různé hry, které byly v ceně vstupu (kromě virtuální reality). Mohli jsme si zahrát kulečník, fuslečník, stolní tenis, automobilový trenažér a jiné.

Kolem 14:30 jsme skončili celí unavení ze hry. Následoval krátký rozchod, který většina dětí využila k nákupu zmrzliny. Po skončení rozchodu jsme se sešli na zadaném místě a šli jsme zpátky k autobusu. V Soběslavi jsme byli přibližně okolo 16:oo.

R. Štěpánková 7.A