Lanový park

04.06. 2016

3.6. 2016. Pršet začalo kolem druhé hodiny ráno. V sedm jsme měli sraz na vlakovém nádraží. Nepršelo. I když měl vlak 20 minut zpoždění, telefonem jsme domluvili, že přípoj ve Veselí nad Lužnicí na nás počkal a v 8 hodin jsme byli v  Doňově. Lilo. Šli jsme pěšky mezi polma a lukama. Lilo stále víc a víc. Dokonce jsme se rozhodovali, zda se nevrátíme. Nakonec jsme dorazili v devět do lanového parku Vávrovka. A byli jsme všichni rádi, že jsme dorazili. I přes nějakou tu další přeháňku se nakonec vyčasilo a všichni jsme si to užili. Vyzkoušeli jsme své fyzické i psychické možnosti. A nakonec jsme i většinou skočili medvědí skok odvahy.

Žáci 5.B, 6.A, 6.B, 7.A, 7.B, 9.A, 9.B