Krajský florbal dívek

19.01. 2020

Z lyžařského kurzu si odskočila sedmičlenná dívčí parta doplněná o dvě dívky ze šestého ročníku na finále krajského kola v Kaplici.

Šest družstev Jihočeského kraje sehrála turnaj systémem každý s každým. Naše děvčata postupně nastoupila proti vítězkám okresních kol s těmito výsledky: ZŠ Radomyšl 6 : 0, ZŠ E. Beneše Písek 2 : 0, ZŠ Fantova Kaplice 2 : 0, ZŠ Pohůrecká Č. Budějovice 4 : 0 a ZŠ Malonty 2 : 0.

Stejně jako v okresním kole nedostala děvčata jedinou branku. Celý turnaj tentokrát odchytala K. Hamajová. Dívky turnajem prošly bez jediného zaváhání a postoupily na kvalifikaci o republikové finále, kde se utkají o postup s vítězkami Plzeňského a Středočeského kraje.

Děkujeme za reprezentaci a hodně štěstí na kvalifikaci o republikové finále.

Sestava: L. Nejedlá, A. Stiborová, K. Šimečková, K. Viturková, N. Kyptová, P. Forsztáková, Z. Pejšová a K. Hamajová

Holas Jan