Login

Krajské zlato

19.01. 2016
Kliknutím na fotografii se přesunete do I-Alba.

Dne 11. 1. 2016 Strakonice pořádaly krajské kolo ve florbalu v kategorii mladších žákyň.

Celkem pět týmů bojovalo o postup do dalšího kola této soutěže.  Naše dívky měly hned na úvodní zápas těžké soupeřky, a to ZŠ Fantova Kaplice. Prohrávaly ještě v poslední minutě 0:1, když se naší nejlepší střelkyni, Kateřině Hesové, podařilo tři vteřiny před koncem zápasu vyrovnat. Další dva zápasy probíhaly v naší režii, neboť jsme porazili ZŠ Dukelská Strakonice 3:0 a ZŠ Třeboň 4:0. Závěrečné střetnutí se ZŠ Podhůrecká Č. Budějovice bylo do poslední chvíle napínavé, protože jsme potřebovali remizovat. To se nám podařilo opět až v poslední minutě. Bylo to velice vypjaté utkání, ale na konci nás čekalo zlato a postup! Všem dívkám děkujeme za vynikající reprezentaci školy.

Sestava: Markéta Svobodová, Kateřina Hesová, Denisa Tupá, Lenka Novotná, Barbora Sladovníková, Alena Ondřejová, Michaela Hybšová, Sára T. Montoto,  Adéla Geierová, Kristýna Hybšová, Šárka Drunecká a Zuzana Cihlářová.