Informace k výuce od 4. 1. 2021

Vážení rodiče,

s ohledem na usnesení vlády Vám níže sdělujeme informace k nástupu do školy po vánočních prázdninách.

Od pondělí 4. 1. nastupují do školy pouze žáci 1. a 2. tříd. Učit se budou dle běžného rozvrhu, který platil od září. Povinnost žáků je nosit roušku po celou dobu pobytu ve škole. Prosím tedy, aby měl opět každý žák minimálně dvě roušky na každý den. Obědy budou žákům hromadně přihlášeny. Můžete si jen hlídat odhlášení oběda v případě neúčasti Vašeho dítěte ve škole.

Školní družina bude pro žáky 1. a 2. tříd v provozu od 6:00 do 16:00. Individuální změny odchodu je zapotřebí domluvit s vychovatelkami.

Ostatní třídy zůstávají až do odvolání uzavřeny a žáci se budou vzdělávat distančně podle upraveného rozvrhu.

Pro žáky vzdělávající distančním způsobem je ale opět umožněna konzultace s učitelem ve škole (jeden žák - jeden učitel, může být přítomen i zák. zástupce). V případě zájmu o tuto konzultaci je zapotřebí se spojit s daným učitelem a konzultaci si předem domluvit. Kontakt na vyučující je na stránkách školy nebo Vám byly sděleny na třídních schůzkách.

Výdejní doba školní jídelny pro strávníky:

10:30 – 11:00              žáci vzdělávající se distančním způsobem do jídlonosičů (obědy jsou odhlášeny, pokud máte zájem je třeba si oběd přihlásit)

11:00 – 13:15             zaměstnanci školy a žáci 1. a 2. tříd

13:15 – 13:45              žáci vzdělávající se distančním způsobem do jídlonosičů (obědy jsou odhlášeny, pokud máte zájem je třeba si oběd přihlásit)

Oběd je možné vydat jen osobě, které nebyla nařízena karanténa ani zakázána přítomnost ve škole a pouze v době určené pro výdej do jídlonosičů.

S přáním vše nejlepšího do nového roku a hlavně pevného zdraví

Mgr. Jan Holas, ředitel školy