I. stupeň - - výuka od 12.10.

Vážení rodiče,

sděluji Vám informace k průběhu vzdělávání na naší škole vzhledem k usnesení vlády ze dne 8. 10. 2020 s platností od pondělí 12. 10. 2020.

Pro žáky I. stupně se nic nemění a stále chodí do školy dle předešlých nařízení. O jednotlivých případných změnách Vás budou informovat třídní učitelé (plavání, bruslení, …).

Dále usnesením vlády je na dny 26. a 27. 10. 2020 stanoveno volno pro žáky I. i II. stupně školy a nebude tedy probíhat výuka prezenční ani distanční. Nebude v provozu ani školní družina. Tzn. v týdnu od 26. 10. 2020 do 30. 10. 2020 jsou prázdniny.

Hodně sil do dalších dnů

Mgr. Jan Holas, ředitel školy