Fotbalové zlato v Táboře

24.05. 2016

Květnové dny bývají obvykle ve znamení fotbalových turnajů „Mc Donald´s Cup“ pro žáky prvního stupně základních škol.

Okresní kolo letos proběhlo v Táboře 16. května a žáci naší školy si opět vedli na výbornou.

Po třech vyhraných zápasech zaslouženě postoupili do pětičlenné finálové skupiny, kde je čekaly boje o medaile, poháry a postup na krajské kolo této soutěže. Náš tým jako jediný neobdržel žádnou porážku od soupeřů, pouze jednou remizoval. To nás vyneslo na pomyslný trůn v okresním kole.

Sestava: Filip Petrásek, Matěj Musil, Lukáš Novotný, David Štefan, Daniel Jansa, Jakub Mareš, Jakub Hybš, Adam Fogl, Vojtěch Fogl, David Petrásek.

Chlapcům moc děkujeme za reprezentaci školy, neboť obstáli v konkurenci dvaceti zúčastněných družstev.

Ilona Klimešová