Florbalový turnaj v Chotovinách

17.01. 2019

V úterý 15.1.2019 vyjel tým chlapců 3.-5.tříd do Chotovin na turnaj ve florbale. Po vítězství ve skupině hráli o vítězství proti velmi silným soupeřům. Po prohře se ZŠ Tučapy se postavili v posledním zápase proti favoritovi soutěže - ZŠ Zborovská Tábor. Ve velmi napínavém souboji, který byl až do posledních minut vyrovnaný, prohráli o jednu branku.

Chlapci byli zpočátku trochu zklamaní z nevydařené koncovky, domů však přivezli bronzový pohár, a to je OBROVSKÝ ÚSPĚCH.

Sestava: M.Paleček (brankař), J.Tuček, A.Klípa, F.Mlčkovský, v.Křivan, D.Hanzal, Š.Novotný, J.Zeman, L.Novák, D.Janovský, P.Štěpán, Š.Slavík, M.Ježek, J.Čížek

Dominika Pincová