Florbal - starší žáci

09.11. 2015
Florbal - starší žáci

Dne 5. listopadu jsme jeli na školní florbalový turnaj do Sezimova Ústí.

Ve skupině jsme hráli se ZŠ Choustník, se kterou jsme remízovali 1:1. Ve druhém zápase jsme se utkali se ZŠ Dražice a ještě 8 sekund před koncem jsme prohrávali 2:1. Poté se ale před brankou nejlépe zorientoval Adam Čížek a střelou vyrovnal. Ve skupině jsme tedy skončili druzí.

V dalším zápase nás čekala ZŠ Helsinská, se kterou jsme také prohrávali, ale 5 vteřin před koncem Adam Čížek vystřelil na branku, trefil tyčku a nikým nebráněný Roman Pokorný dorazil míč za gólmanova záda a srovnal na 1:1. V dalším zápase jsme tedy také remizovali. Jako poslední nás čekala ZŠ Bechyně Školní, na kterou už nám nestačily síly, a proto jsme prohráli 3:0.

V konečném zúčtování jsme skončili na 6. místě. Myslím si, že jsme mohli dopadnout lépe.

Sestava
: Vaněk, Křiváček - Masař, Studený, Zeman, Novák -  Boucník, Čížek, Pokorný, Pauš

Góly: 2x Čížek, 2x Pokorný

Adam Čížek 8. A