Dělali jsme radost v Senior domě

22.12. 2018

Dne 7.12.2018 děti ze Základní školy Komenského v Soběslavi vystoupily v Senior domě v Soběslavi.
   V tento krásný vánoční čas si připravily spousty krásných vystoupení. Děti z třídy 1.B společně s paní učitelkou Hruškovou připravily krásné písničky, básničky a také nějaký ten taneček. Školní pěvecký sbor společně s paní učitekou Ťoupalovou si připravil spousty krásných vánočních koled a písní. Dále vystoupila taneční skupina Dance club Stars, která se už 12 let prezentuje pod touto školou. Tanečníci měli připraveny celkem 3 taneční vystoupení s tím, že na konci s nimi ve skladbě vystoupila i jejich trenérka Lucka, a to se svým zpěvem a písní Haleluja, kde se i touto písní zároveň za celou školu rozloučili a popřáli všem krásné a klidné svátky.
   Všem se vánoční vystoupení líbilo a my už se tímto těšíme na další. Já za všechny tanečníky přeji všem klidné prožití vánočních svátků, hodně štěstí do nového roku 2019 a také...mějme se všichni rádi, chovejme se k sobě vzájemně hezky a hlavně ať jsme všichni zdraví, protože to je přeci jen to nejdůležitější.

Lucie Bláhová