Další florbalový postup na kraj

25.11. 2021
Další florbalový postup na kraj

Florbalové žně na naší škole pokračují. Dne 24. 11. 2021 vyrazili chlapci 8.- 9. tříd do Sezimova Ústí poprat se o další postup do krajského kola. Turnajové zápasy se hrály 1x12 minut hrubého času a nás čekalo celkem 6 utkání každý s každým. Již od prvních minut turnaje nenechali kluci nikoho na pochybách, že patří mezi favority turnaje. Předváděli krásný kombinační a rychlý florbal. Postupně si hladce poradili se všemi soupeři a postoupili tak z prvního místa do lednového krajského kola.

Soběslav Komenského – Husova 4:1

Soběslav Komenského – Jistebnice 2:1

Soběslav Komenského – SÚ, 9. května 7:0

Soběslav Komenského – Helsinská 6:0

Soběslav Komenského – Mladá Vožice 10:0

Soběslav Komenského – Chýnov 1:0

Chlapci hráli v tomto složení a všem patří dík za reprezentaci školy.

Novotný M., Pánek S., Prokeš L., Petrásek D., Štěpánek D. - 9.A, Kůrka D., Studený V., Panský D. – 9.B, Tuček J., Hňup P. – 8.B

Vladimír Máca