Atletický čtyřboj - I. stupeň

29.05. 2018

Ve středu 24. 5. 2018 se vybraní žáci 1. stupně zúčastnili Atletického čtyřboje v Táboře. Žáci soutěžili ve čtyřech disciplínách – běh na 50 m, skok do dálky, hod kriketovým míčkem a dlouhý běh.

Všichni naši sportovci závodili s velkým nadšením.

Závodů se zúčastnili: Dřevová Tereza, Kulhavá Lucie, Roháčková Tereza, Šimon Fogl, Staněk Daniel, Kolář Tomáš, Petrů Natálie, Hryzáková Julie, Stiborová Barbora, Stibor Antonín, Maděra Václav, Šimeček Filip, Holcová Veronika, Jansová Lucie, Marešová Tereza, Novák Lukáš, Vojta Adam, Hoško Michal, Balounová Vendula, Koloušková Bibiana, Hamajová Karolína, Hanzal Daniel, Klípa Adam, Urban Rostislav, Štefanová Adéla, Viturková Kamila, Forsztáková Pavla, Petrásek David, Panský Daniel, Vlna Adrian.

Na stupních vítězů stanuli:

1. místo – Veronika Holcová, 3.A

2. místo – Bibiana Koloušková, 4.A