Zlatí hoši

12.10. 2018

V pátek 12. 10. 2018 si chlapci z prvního stupně naší školy zahráli okresní kolo florbalového turnaje, který je nazvaný „ČEPS cup“.
   V naší velmi těžké skupině jsme neztratili ani bod, když jsme porazili tyto týmy:  ZŠ Zborovská Tábor 4:2, ZŠ Sezimovo Ústí 15:2 a ZŠ Malšice 8:3. Po prvním místě ve skupině bylo jasné, že si „Sobíčci“ zaslouží medaile. Nakonec měly příchuť zlata, protože chlapci ve finálových bojích porazili ZŠ Bechyně 7:4 a ZŠ Tučapy 5:3.
   Moc gratulujeme hochům k vynikajícímvýkonům a postupu do dalšího, nyní už krajského kola této soutěže.

Sestava: Daniel Hanzal, Jakub Tuček, Michal Paleček, Lukáš Novák, Petr Štěpán, Patrik Štěpán, Jan Holas, Mikuláš Ježek, Jonáš Čížek, David Janovský, Šimon Slavík.

Ilona Klimešová