Výlet do Národního divadla

08.02. 2016

Dne 2. února 2016 naše škola pořádala zájezd do Národního divadla v Praze. Celkem se ho zúčastnilo 51 lidí z řad žáků i učitelů.
   Do Prahy jsme dorazili celí nedočkaví. Tak moc jsme se těšili na představení Naši furianti, že nám i krásná procházka večerní Prahou připadala dlouhá.
   Po procházce jsme celí nedočkaví vstoupili do sálů Národního divadla. Rozdělili jsme se na dvě skupiny. Jedna polovina v čele s panem učitelem Ježkem se šla podívat na základní kameny do sklepení divadla. Druhá skupina pod vedením p. uč. Lise navštívila druhou galerii (nejvýše umístěná sedadla pro diváky).
   Představení bylo úžasné, od publika si také vysloužilo ohromný potlesk! Výlet byl skvělý. Moc se nám líbila procházka i vtipné představení.

Barbora Sladovníková, 7.A

P.S. Pokud je vám líto, že jste s námi do Prahy nevyrazili, můžete zhlédnout záznam představení z r. 2006. Přestože jde o starší záznam, obsazení rolí je podobné.