Výlet do Houbového parku a Ráje skřítků

16.05. 2016

Jako každým rokem na jaře, i letos se vypravila školní družina s dětmi na výlet.
   Tentokrát byla naším cílem Roseč u Jindřichova Hradce. Zde nás čekal svět plný pohádkových postav, naučná stezka, kde děti poznávaly různé druhy rostlin, hub a plnily zábavné úkoly. Všichni se úkolů zhostili s nadšením a bylo vidět, že to děti moc baví. Odměnou za to jim byl na konci předán malý dárek.
   Počasí nám ten den přálo, krásně svítilo sluníčko, a tak si děti mohly venku opékat vuřty, které tam byly pro nás připravené. Závěrem všichni navštívili Muzeum fosílií  a výtvarnou dílnu, kde si mohl každý něco vyrobit.

To, že se výlet vydařil, bylo vidět na rozzářených dětských úsměvech. Tak zase za rok......

Za kolektiv vychovatelek ŠD Věra Máchová