Vítězství v celorepublikové soutěži Talent roku

07.10. 2016
Vítězství v celorepublikové soutěži Talent roku

Vážený pane řediteli,

jménem AAS ČR, která je organizátorem soutěže Talent roku, si Vás dovoluji informovat, že Vaši žáci, loňská třída 3.A vedena paní učitelkou Ilonou Klimešovou, se stali vítězi soutěže Talent roku 2016 v kategorii Mladý talent – kolektiv žáků 1. – 4. třídy, neregistrovaní v žádném sportovním svazu.

Díky tomuto úspěchu vyhráli nejen pro sebe poukázky na nákup sportovního vybavení do obchodu Hervis v hodnotě 5.000 korun, které již obdrželi, ale také ty samé poukázky v hodnotě 5.000 korun pro Vaši školu!

Talent roku je celostátní soutěž, která motivuje žáky základních škol k aktivnímu a zdravému životnímu stylu. Princip soutěže je postaven na zaslání přihlášky, která obsahuje mj. motivační dopis, a poté fotografií, videí či jiných podkladů, které deklarují sportovní nadšení. Soutěžící tak mohou také dokumentovat po celý rok, jak sportují a baví se pohybem.

Talent roku 2016 byl šestým ročníkem soutěže, který probíhal paralelně se školním rokem 2015/2016. Vítěze vybrala na základě přihlášky a zaslaných podkladů porota, které tradičně předsedá Šárka Strachová, úspěšná česká reprezentantka v alpském lyžování.

Společně se školní soutěží Hejtmanův pohár je Talent roku hlavním projektem AAS ČR.

K úspěchu moc gratulujeme!

Se sportovním pozdravem

Mgr. Jakub Molnár

Výkonný ředitel

Asociace amatérských sportů ČR, z.s.

Václavské náměstí 837/11
110 00 Praha – Nové Město