Ve škole se o prázdninách nezahálelo

26.09. 2017

Sotva školu opustili naši žáci a začali si užívat začínajícího léta, pustili se do práce zaměstnanci stavební firmy. Nejdříve bourali a poté stavěli.

Během letních prázdnin proběhla celková rekonstrukce dvou kmenových učeben, stejně jako v loňském roce, kdy se s opravami tříd začalo. Byly otlučeny staré opadávající omítky, které nahradily nové omítky s novým modrým kabátem. Stará zprohýbaná vrzající prkenná podlaha byla vyměněna za novou odlehčenou betonovou podlahou. Současně s těmito pracemi byly instalovány i nové rozvody vody.

Dále proběhlo několik dalších drobných údržbářských prací, které bylo nutné provést s ohledem na provoz školy.

Všechny tyto práce byly dokončeny včas a naši žáci zase mohli po prázdninách v pondělí 4. září usednout do svých školních lavic.

Na přiložených fotografiích si prohlédněte, jak se všechny stavební práce prázdninových dní povedly.

Na závěr bych chtěl poděkovat za odvedenou práci nejen stavebním firmám, které se na opravách podílely, ale i všem pracovníkům školy za pomoc při těchto stavebních úpravách.

Mgr. Jan Holas