Úspěch v plaveckém bazénu

18.11. 2016
Úspěch v plaveckém bazénu

Tradiční plavecké závody školních družstev se konají každoročně v plaveckém stadionu v Táboře. Do letošního okresního klání mezi základními školami se zapojila hned čtyři naše družstva. Ve středu 16. listopadu vyrazila družstva chlapců a dívek ze 4. a 5. tříd a družstva chlapců a dívek ze 6. a 7. tříd „lovit medaile“ z bazénu. Výlov se podařil, naše děti přivezly hned 4 cenné kovy.

Rosalie Plachá zvítězila ve své kategorii (volný způsob - kraul). Stejným stylem plaval i Adrian Vlna, který obsadil v rámci své skupiny druhé místo. Družstva chlapců a dívek 6. a 7. třídy skončila shodně na pěkném třetím místě mezi základními školami táborského okresu. Družstva 4. a 5. tříd se umístila těsně pod stupni vítězů.

Školu reprezentovali tito žáci:

Družstvo dívek 4. a 5. třída – Viola Kovářová, Adéla Štefanová, Kateřina Holasová, Kamila Viturková

Družstvo chlapců 4. a 5. třída – David Petrásek, Adrian Vlna, Daniel Koloušek, Martin Novotný

Družstvo dívek 6. a 7. třída – Sabina Jílková, Michaela Holcová, Eliška Novotná, Tereza Vácová, Veronika Tučková, Rosalie Plachá

Družstvo chlapců 6. a 7. třída – Filip Petrásek, Daniel Jansa, Marek Novotný, Matěj Musil, Jan Kovář, Lukáš Vokatý

Všem patří velký dík za vzornou reprezentaci naší školy.

Jan Holas