Tajný výlet s překvapením

23.05. 2017

Páteční odpoledne se ve školní družině pořádal tajný výlet. Děti se shromáždily před školou, odkud všichni odešli společně. Cílem byla plovárna, kde byl pro děti přichystán program. Nejprve se jich ujali malí hasiči pod vedením paní vychovatelky Marty Widlové, která je dlouholetou dobrovolnou hasičkou. Děti musely plnit různé úkoly na předem určených stanovištích. Na posilněnou jsme dětem připravili malé občerstvení, aby vše dobře zvládly.

Poté se děti přesunuly na ukázky modelů letadel, kde se dozvěděly mnoho zajímavých věcí, mohly se na cokoli zeptat a letadélka si z blízka prohlédnout. Bohužel, vzhledem k silnému větru, nemohly tento den modely létat. Jinak nám ale počasí přálo, bylo nádherně teploučko, takže děti si mohly zahrát různé míčové hry.

Závěrem jsme si všichni opekli vuřty a opět jsme se hromadně vrátili ke škole, kde už na své děti čekali rodiče.

kolektiv vychovatelek ŠD