Školní lehkoatletická olympiáda - II. stupeň

29.05. 2018

Ve středu 22. 5. 2018 se za ideálního atletického počasí konala již 33. školní atletická olympiáda 2. stupně.
   V sedmi atletických disciplínách se v jednotlivcích nejvíce dařilo Filipu Štětinovi (nejlepší starší žák), Zuzce Cihlářové (nejlepší starší žákyně), Filipu Petráskovi (nejlepší mladší žák) a Emě Zabloudilové (nejlepší mladší žákyně).
   K vidění byly i velice vyrovnané štafetové závody.
   V celkovém pořadí jednotlivých tříd nechala za sebou všechny ostatní třída 9. A. S počtem bodů 289 překonala o pět bodů druhou 8. A a na třetím místě se umístila třída 6. A.
   Velké poděkování zaslouží sponzoři závodů, díky kterým si ti nejlepší závodníci mohli odnést medaile a zajímavé ceny, a také rozhodčí z řad našich učitelů a žáků Gymnázia Soběslav.

V. Máca