Školní atletická olympiáda I. stupně

29.05. 2017

Dne 23. 5. 2017 na stadioně v Soběslavi proběhla školní olympiáda. Před začátkem disciplín byl zapálen olympijský oheň a přečten slib sportovců. Každá třída měla svoji vlajku, trička (kšiltovku).
   První disciplínou byl běh na 50 metrů, pak hod kriketovým míčkem, skok daleký. Potom probíhaly semifinálové běhy na 50 metrů. Všichni jsme běhali výborně. A také bylo FINÁLE v běhu na 50 metrů. Bylo to vyrovnané, ale zvítězil jen jeden. Poslední disciplínou byl dlouhý běh. Byly různé tratě - podle věku. Nakonec každá třída sestavila štafetový běh.
   Nastal čas na vyhlášení. Mezi prvními dvěma třídami to bylo vyrovnané. Měly jsme stejně bodů (5. A, 4. A). Naše třída ale měla víc medailí. Všichni jsme byli nadšení z prvního místa!

David Petrásek, 4. A