Rybářská olympiáda 2018

30.04. 2018

Na fotografii zleva Viktor Valeš, který převzal cenu za Tomáše Jonáše. Uprostřed stojí vítěz školního kola Tomáš Mráz a napravo v pořadí třetí Jan Vilímek.

Během minulého týdne se žáci se zálibou o rybaření a přírodu zúčastnili školního kola Rybářské olympiády, kterou organizuje Střední rybářská škola ve Vodňanech. Podle výsledků je zřejmé, že nejlepší rybáři naší školy jsou v 8. třídách (celkem 8 rybářů a 1 rybářka).

Třem nejlepším žákům byly předány diplomy a malý dárek ve formě sladké návnady na další úspěšný úlovek. První místo obsadil stejně jako minulý rok Tomáš Mráz, který získal celkem 87 bodů z maximálního počtu 100 bodů. Na paty mu těsně z druhého místa šlapal s 85 body Tomáš Jonáš z 8. A. Tomáš Jonáš obhájil 2. místo z minulého roku. Na pomyslný třetí stupínek usedl s 80 body Jan Vilímek rovněž z 8. A.

Výsledková listina byla odeslána na SRŠ do Vodňan, kde proběhne 19. června 2018 krajské kolo. Tam budou pozváni nejlepší soutěžící z celého Jihočeského kraje.

Všem žákům děkujeme za účast a držíme palce k dalším úspěchům!

Jana Jahodová, Hana Krátká