Fotbalový turnaj 4. a 5. tříd

12.05. 2018

V pátek 11. května se konalo v Táboře fotbalové okresní kolo pro čtvrté a páté třídy ZŠ. Vítěz postupoval na krajské kolo do Písku, což se žákům naší školy už několikrát podařilo. Tentokrát jsme tak úspěšní nebyli. Ve skupině se nám nedařilo, a tak nás čekaly zápasy o poslední místa. V nově utvořené skupině jsme si spravili chuť z porážek a tři utkání jsme dovedli do vítězného konce. Žákům a žákyním děkujeme za reprezentaci  školy.

Sestava: David Petrásek, Martin Novotný, Lucie Nejedlá, Daniel Koloušek, Jakub Tuček, Adam Klípa, Karolína Hamajová, Rostislav Urban, Filip Mlčkovský, Patrik Hňup, Radim Krejčí, Štěpán Novotný, Patrik Pauš

Ilona Klimešová