Bronz v iBoccie

12.05. 2018

Ve čtvrtek 10. května se uskutečnil 2. ročník turnaje „O putovní pohár starosty města Soběslavi“ v integrované Boccii. Družstvo děvčat (Myšáci) z 5. A obhajovalo loňské prvenství v turnaji. Konkurence byla opravdu veliká, setkalo se dvanáct týmů. Ve skupině naši Myšáci obsadili 3. místo, ale i tak postoupili do dalších her. Prohráli v souboji o finále, následně uspěli proti ZŠ Edvarda Beneše a získali krásné 3. místo. Velké poděkování patří organizátorům akce, rozhodčím a ostatním, kteří s touto soutěží pomáhali.

Myšáci: Nikola Arnoštová, Kateřina Holasová, Kamila Viturková, Nikita Kyptová, Adéla Stiborová, Lucie Nejedlá a trenér Miroslav Forszták.

Ilona Klimešová