Biologická olympiáda - školní kolo

10.03. 2017

V únoru se žáci 6.B, 7.A a 7.B zapojili do školního kola Biologické olympiády v kategorii D. Soutěž je organizována Českou zemědělskou univerzitou v Praze a jejím cílem je vzbudit zájem žáků o přírodovědné obory. Téma letošního 51. ročníku je Detektivem v přírodě. Školní kolo sestává z teoretické části, poznávání organismů s části praktické.

Všem zúčastněným děkujeme za účast.

Hana Krátká, Eva Chramostová

Výsledky z jednotlivých částí a také výsledné pořadí soutěžících je uvedeno v tabulce: