Návštěva Protivína

14.10. 2016

Chcete se dozvědět, jestli opravdu pláčeme krokodýlí slzy? Nebo Vás zajímá, kolik lidí dokáže najednou uštknout zmije?  Pak se určitě zajeďte podívat, stejně jako 4. A a B, do Protivína do Krokodýlí ZOO.
   Velice poutavým výkladem nás zaujali průvodci, kteří nám umožnili v bezpečí pozorovat desítky těchto tajemných predátorů. Další cenné informace jsme získali v muzeu, kde jsme dostali Muzejní pas lovců razítek a prošli si tak zábavnou formou historii Protivína. Jako bonus byla připravena výstava pralesních zvířat s ukázkou jejich zvuků.
   Děti si odnesly mnoho poznatků a upomínkových předmětů.

Ilona Klimešová, Ludmila Hrušková