Florbal I. stupeň

Dne 18. 4. hostily soběslavské tělocvičny florbalisty táborského okresu.

Jedenáct týmů bylo rozděleno do dvou skupin. V naší skupině nás čekali žáci ze ZŠ Edvarda Beneše, Dražice, Malšice, Chýnov a Helsinské. Po dramatických bojích se nám podařilo skupinu vyhrát. Na vítězné vlně jsme pokračovali i ve finálové skupině. Po výborných výkonech zůstaly na našich hokejkách ZŠ Mladá Vožice a ZŠ Zborovská a mohli jsme slavit konečné 1. místo.

Za vzornou reprezentaci školy děkuji žákům Pavlu Molíkovi, Václavu Neknězovi, Matěji Fitlovi, Vojtěchu Weberovi, Adamu Procházkovi, Mikuláši Schejbalovi, Romanu Kotalíkovi, Patriku Petrů, Janu Křemenovi, Albertu Škodovi a Filipu Šopejstalovi.

Vladimír Drachovský